Commissies

Jeugdcommissie:


Voorzitter

Henrik Jan Lukkien
jeugdvoorzitter@thehookers.nl

Dyanne van der Zwan-Wagenaar

dyannew@upcmail.nl

Barcommissie:


Voorzitter:

Piet Lenssen

barcommisie@thehookers.nl

Netty Burik

netty.burik@freeler.nl

Carla Lenssen

plenssen@ziggo.nl

Technische Commissie:


Voorzitter

Bo Donkersloot

tc@thehookers.nl

Daisy Bijsterveld

tc@thehookers.nl

Marc Berlijn

tc@thehookers.nl

Gert Huis

tc@thehookers.nl

Derek Place

tc@thehookers.nl

Marc van Schaik

tc@thehookers.nl

Daan Kloppenburg

tc@thehookers.nl

Jeugd Coördinatoren


Vacature Coördinator ZTBM
( waarnemend  Hendrik Jan Lukkien )

jeugdvoorzitter@thehookers.nl

Coördinator CJC

Roy Taal

cjc@thehookers.nl

Coördinator Buitenlandse Spelers:


 

tc@thehookers.nl

Sponsorcommissie:


Jan Zwart

sponsorcommissie@thehookers.nl

Barry Disselkoen

sponsorcommissie@thehookers.nl

Mark Blijleven

sponsorcommissie@thehookers.nl

Evenementencommissie:


Tanja Verdonk

Evenementencommissie@thehookers.nl

Dana Burik

Evenementencommissie@thehookers.nl

Jeugdbeachrugby Commissie:


Cindy Taal

cindy@jeugdbeachrugby.nl

Hendrik Jan Lukkien

hendrikjan@jeugdbeachrugby.nl

Axel Scholte

axel@jeugdbeachrugby.nl

Roy Taal

Roy@jeugdbeachrugby.nl

Dyanne van der Zwan-Wagenaar

dyannew@jeugdbeachrugby.nl

Winkeltje:


Margo van Duijvenbode

winkeltje@thehookers.nl

Danielle Crucq

winkeltje@thehookers.nl

Jeugdactiviteiten ZTBM:


Femke van de Boogart

jeugdactiviteitentbm@thehookers.nl

Vera Valstar

jeugdactiviteitentbm@thehookers.nl

Dyanne van der Zwan-Wagenaar

Jeugdactiviteiten@thehookers.nl

Jeugdactiviteiten CJC:


Cindy Taal

jeugdactiviteitencjc@thehookers.nl

Vacature

Onderhoudscommissie:


Piet Lensen

Yves van Rijn

Facilitaire Zaken:


Leo Verdonk

l.verdonk@thehookers.nl

Buitenlandse Zaken Senioren:


Nico Wetering
vandeweteringnico@gmail.com

Buitenlandse Zaken Jeugd:


Monique Theunissen

bvdreek@planet.nl

Lief en Leed:


Vacature Interesse? mail onze secretaris

PR/Media:


 

pr@thehookers.nl

Ijsbrand de Jong (social media)

ijsbranddejong@icloud.com

Website:


 

pr@thehookers.nl

Leo Verdonk

l.verdonk@thehookers.nl