Commissies

Jeugdcommissie:


Voorzitter

Henrik Jan Lukkien
jeugdvoorzitter@thehookers.nl

Frans van der Hout

van.der.hout@kabelfoon.nl

Vacature
ztbm@thehookers.nl

Dyanne van der Zwan-Wagenaar

dyannew@upcmail.nl

Mariette Duijvesteijn

M.Duijvesteijn@thehookers.nl

Barcommissie:


Voorzitter:

Vacant (interesse? stuur een mail naar secretaris@thehookers.nl)

barcommisie@thehookers.nl

Netty Burik

netty.burik@freeler.nl

Piet Lenssen

plenssen@ziggo.nl

Carla Lenssen

plenssen@ziggo.nl

Barry Roijen

b_royen@hotmail.com

Technische Commissie:


Voorzitter

Marcel Zumker

tc@thehookers.nl

Daisy Bijsterveld

tc@thehookers.nl

Marc Berlijn

tc@thehookers.nl

Bo Donkersloot

tc@thehookers.nl

Gert Huis

tc@thehookers.nl

Derek Place

tc@thehookers.nl

Marc van Schaik

tc@thehookers.nl

 

Jeugd Coördinatoren


Vacature Coördinator ZTBM
( waarnemend  Henrik Jan Lukkien )

jeugdvoorzitter@thehookers.nl

Vacature Coördinator CJC

Coördinator Buitenlandse Spelers:


Rebecca Mostert

tc@thehookers.nl

Sponsorcommissie:


 

Jan Zwart

sponsorcommissie@thehookers.nl

Vacature

 

Evenementencommissie:


Tanja Verdonk

Evenementencommissie@thehookers.nl

Dana Burik

Evenementencommissie@thehookers.nl

Jeugdbeachrugby Commissie:


Cindy Taal

cindy@jeugdbeachrugby.nl

Hendrik Jan Lukkien

hendrikjan@jeugdbeachrugby.nl

Monique Theunissen

Monique@jeugdbeachrugby.nl

Axel Scholte

axel@jeugdbeachrugby.nl

Roy Taal

Roy@jeugdbeachrugby.nl

Dyanne van der Zwan-Wagenaar

dyannew@jeugdbeachrugby.nl

Winkeltje:


Margot van Duijvenbode

winkeltje@thehookers.nl

Danielle Crucq

winkeltje@thehookers.nl

Jeugdactiviteiten ZTBM:


Femke van de Boogart

jeugdactiviteitentbm@thehookers.nl

Vera Valstar

jeugdactiviteitentbm@thehookers.nl

Dyanne van der Zwan-Wagenaar

Jeugdactiviteiten@thehookers.nl

Jeugdactiviteiten CJC:


Cindy Taal

jeugdactiviteitencjc@thehookers.nl

Vacature

Onderhoudscommissie:


Jan van Burg

Piet Lensen

Yves van Rijn

Facilitaire Zaken:


Leo Verdonk

l.verdonk@thehookers.nl

Buitenlandse Zaken Senioren:


Nico Wetering
vandeweteringnico@gmail.com

Buitenlandse Zaken Jeugd:


Monique Theunissen

bvdreek@planet.nl

Lief en Leed:


Vacature Interesse? mail onze secretaris

PR/Media:


Naomi Hut

pr@thehookers.nl

Ijsbrand de Jong

ijsbranddejong@icloud.com

Website:


Naomi Hut

pr@thehookers.nl

Leo Verdonk

l.verdonk@thehookers.nl