Let op je spullen!!!!

Algemeen

Let op je spullen!!!!

Gisteravond (donderdag) is er helaas weer gestolen uit de kleedkamers op de club. Van één van onze leden is het geld uit zijn portemonnee gehaald en is zijn telefoon meegenomen. Dat is natuurlijk absoluut onacceptabel, de camerabeelden die sinds een jaar gemaakt worden zijn bekeken en worden ter beschikking gesteld aan de politie in de hoop dat zij hier iets mee kunnen.

Ondertussen roepen wij iedereen op om niet alleen waakzaam te zijn met elkaar, maar ook om zelf te zorgen dat je geen waardevolle spullen achterlaat in een niet afgesloten kleedkamer. Helaas weten we dat dit niet veilig is.

Als bestuur bekijken we ook welke aanvullende maatregelen wij nog kunnen nemen om het mensen moeilijker te maken om onze leden te bestelen.

This website uses cookies to give you the best experience. Agree by clicking the 'Accept' button.