Rabobank Clubkas Campagne 2016

Algemeen

Rabobank Clubkas Campagne Stem nu!!!!
Ook dit jaar doet onze club weer mee aan de Rabobank Clubkas Campagne. Als u lid bent van de Rabobank Westland kunt u uw stem uitbrengen. U heeft in uw mailbox of via de post een stemcode gekregen.
U kunt nu stemmen op uw favoriete club(s). Dit kan tot uiterlijk 10 oktober. U bepaalt, als lid van Rabobank Westland, niet alleen welke verenigingen en stichtingen een sponsorbijdrage ontvangen, maar ook hoe hoog het bedrag is.

Hoe werkt het?
U gaat naar de geheel vernieuwde site van de Rabobank Clubkas Campagne. Links in het scherm kunt u de woonplaats van onze club aangeven en dan verschijnen alle clubs uit Hoek van Holland die meedoen aan de grote clubactie. Breng vervolgens uw stem uit.
U kunt vijf stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee per club. Het totaal aantal stemmen per club bepaalt uiteindelijk de hoogte van het sponsorbedrag. Dus hoe meer stemmen hoe meer geld we krijgen van de Rabobank. Dit kost u niets alleen een paar minuutjes van uw tijd.

Ondersteunen verenigingsleven:
Dit jaar nemen ruim 260 verenigingen deel aan de Rabobank Clubkas Campagne. De Rabobank is trots dat zij al deze verenigingen, waar veel vrijwilligers belangrijk werk doen, kunnen ondersteunen met een mooie bijdrage voor de clubkas. Dus wacht niet te lang en breng uw stem uit op uw favoriete clubs. Natuurlijk als eerste Rugbyclub The Hookers.

 

 

 

This website uses cookies to give you the best experience. Agree by clicking the 'Accept' button.